Vítejte ve Světě GurmEko ...

„Sledujeme moderní trendy, neustále inovujeme sortiment, a tím přinášíme svým zákazníkům nejvyšší kvalitu a nejširší výběr“

Mohlo by se zdát, že další koření už nejde vymyslet, ale ono to jde. Sledujeme nejen moderní trendy ve vaření a dokážeme na ně reagovat, ale umíme rychle vyhovět i požadavkům mezinárodní kuchyně od samotných zahraničních kuchařů pracujících v Čechách, na Moravě, Slovensku nebo Maďarsku.
 
Udělali jsme velký vstřícný krok směrem k institucionálnímu stravování. Dokážeme dnes již také pohotově vykrývat požadavky výrobců potravin, ať jsou sebenáročnější. Rozhodně si v neposlední řadě velice vážíme spolupráce s každým velkoobchodem a jeho zákazníky. I vy jste spolutvůrci našeho širokého sortimentu a poskytovaných služeb.
 
Naším úsilím je vyrábět a dodávat produkty v nejvyšší jakosti a největší šíři, doručit je zákazníkovi v co nejkratším čase, a tak se stát ve vašich očích spolehlivým a dlouhodobým partnerem. Díky důrazu na kvalitu našich výrobků je dnes značka GurmEko vnímána jako silná, stabilní a spolehlivá. Hodnoty, které při své práci vyznáváme, jsou především spolehlivost, flexibilita a otevřený přístup k obchodnímu partnerovi.
 
Vítejte a najděte i Vy zalíbení v našem světě chutí.