Jak na našem E-Shopu nakupovat?

Registrace:

Při jednorázovém nákupu není registrace nutná. Ale pouze registrovaní uživatelé mohou čerpat všechny výhody a akční nabídky. Proto registraci určitě doporučujeme.
 

Další výhody registrace:

E-Shop je plně integrovaný do našeho informačního systému. Vaše kontaktní informace zadáte pouze jednou. Vaše objednávky můžete ukládat jako šablony a použít je opakovaně. Jednotlivé položky z katalogu můžete doporučit vašim kamarádům.
 

Výběr zboží:

Produkty můžete vybírat v jednotlivých kategoriích nebo pomocí nástroje vyhledávání. Produkty jsou řazeny do ucelených skupin a to nejen podle druhu, ale také podle použití. V našem E-shopu můžete nakupovat nejen produkty v pevných obalech (dózy, boxy, alu sáčky), ale také volně balené. Minimální odběrové množství je 100g.
 

Kdy Vám objednané zboží doručíme:

Objednávat můžete 24 hodin denně. Zašlete li objednávku v  pracovní den do 11:00 hodin, bude vám zásilka doručena již následující pracovní den. Požadujete li konkrétní den pro doručení, nesmíte zapomenout tento požadavek uvést. Možnost vyzvednout si objednávku osobně je pouze v Radonicích, na provozovně firmy.
 

Doprava a platba:

Všechny zásilky jsou zasílány kurýrními službami. Objednávky v hodnotě vyšší jak 1380Kč včetně DPH jsou dopravovány zdarma. U ostatních zásilek je účtován paušální poplatek 140,00Kč. Manipulační poplatky a balné nejsou účtovány.